kształtki hydrauliczne
Dom i ogród

Poznaj zalety kształtek żeliwnych Duker!

Podczas wykonywania systemów odwadniających budynki, a także i podczas wykonania instalacji odwadniających grunty i kanały przyłączeniowe stosuje się kształtki żeliwne. Produkty te posiadają wiele zalet, a także i szerokie spektrum zastosowania. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat kształtek żeliwnych – koniecznie zapoznaj się z naszym wpisem! Zapraszamy!

Popularne kształtki żeliwne Duker – dlaczego warto na nie postawić?

Na rynku bez problemu znaleźć można bezkielichowe kształtki żeliwne. Dostępne są one w różnych przedziałach cenowych i posiadają różne cechy. Z pewnością do jednych z lepszych zaliczyć można kształtki żeliwne Duker (sklep https://proterm.sklep.pl/duker-zeliwo,c689,pl.html). To właśnie te kształtki wybierane są tak chętnie przez instalatorów, ekspertów. Nie ma się czemu dziwić, bo to właśnie kształtki żeliwne Duker posiadają wiele zalet, a poza tym znajdują się w przystępnych, konkurencyjnych cenach.

Żeliwne kształtki Duker są produktami niepalnymi, nie tylko nie przyczyniają się do rozprzestrzeniania się ognia, to jeszcze nie są obciążone energią cieplna podczas pożaru. Produkty te posiadają najwyższą klasę reakcji na ogień wśród tego typu produktów dostępnych na rynku.

kształtki żeliwne

Zalety kształtek żeliwnych Duker

Warto wspomnieć o tym, że kształtki żeliwne Duker mogą stanowić bardzo dobrą izolację akustyczną. Są bowiem wykonane z żeliwa, połączonego z grafitem płatkowym. Ze względu na swoja strukturę oraz masę jest to materiał w wysokim stopniu dźwiękochłonny. Ciekawostką jest próba akustyczna, jaką firma wykonała. Okazuje się, że przy użyciu izolatorów akustycznych uzyskano bardzo niskie wartości, odpowiadające spadającemu płatkowi śniegu.

Poza tym kształtki żeliwne Duker są proste w obróbce oraz montażu! Jest to niezwykle ważna dla instalatorów zaleta. Oferta marki Duker została przemyślana w taki sposób, aby były rozwiązaniem podczas wszelkich możliwych sytuacji.

Samo żeliwo, z którego zostały wykonane kształtki jest niezwykle odpornym materiałem. Cechuje je wysoka odporność na zużycie. Materiał ten ponadto jest odporny na działanie wysokich temperatur oraz korozji, jest niepalny oraz posiada właściwości wygłuszające.

Gdzie kupić korzystnie kształtki Duker?

Kształtki żeliwne Duker otrzymać można w wielu sklepach, zarówno tych stacjonarnych, jak i internetowych. Wybór jest naprawdę spory. Nie wszędzie jednak oferta kształtek Duker jest pełna i dostępna w atrakcyjnych cenach. Z tego względu warto jest postawić na sprawdzone sklepu hydrauliczne.

Jednym z nich bydgoska hurtownia hydrauliczna Proterm. To właśnie w niej znajduje się pełna oferta żeliwa Duker. Ponadto produkty te właśnie tam dostępne są w przystępnych, konkurencyjnych cenach. W sklepie Proterm liczyć można na szybką realizację zamówienia, a także fachowe doradztwo.

Author Image
Dawid

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dziewiętnaście − 6 =