Jak wykorzystać szafki wiszące w aranżacji łazienki?

meble wiszące

Gdy urządzamy łazienkę, chcielibyśmy, aby, była ona wygodna i funkcjonalna, ale przede wszystkim ładna. Obecnie możemy pochwalić się przed rodziną czy znajomymi już nie tylko pięknym salonem, czy jadalnią, ale to łazienka stanowi element wycieczek i obiekt, którego można pozazdrościć. Piękna i funkcjonalna łazienka to przede wszystkim komfort i gwarancja wygody. Aby urządzić taką łazienkę musimy wiedzieć co wykorzystać do jej urządzenia. Zawsze przyda się w łazience miska wc, prysznic lub wanna, ale ważną część stanowią także meble łazienkowe, piękne szafki wiszące, lub szafki wiszące z lustrem.

lazienkiabc szafki wiszące

Gdzie umieścić szafkę wiszącą?

Aranżacja łazienki, to ważna rzecz, zwłaszcza jeśli łazienkę mamy małą lub bardzo dużą. Z ostrożnością należy podejść do umiejscowienia miski WC, wanny lub prysznica, a także szafek wiszących. Szafka wisząca do łazienki, może całkowicie zdynamizować przestrzeń lub ją zdominować. Można ją umieścić zatem zarówno nad pralką, jak i nad toaletą. Wszystko zależy od układu przestrzeni pomieszczenia, w którym ma się znajdować. Pamiętać należy, że powinna ona być również wygodna w użytkowaniu.

Szafka wisząca powinna wisieć w takim miejscu, by łatwo można było sięgnąć z niej chemię lub kosmetyki. Można również umieścić ją tam, gdzie mamy za dużo wolnej przestrzeni na ścianie. Bardzo przydatne są również szafki łazienkowe z lustrem. Mogą one pełnić nie tylko funkcję przechowywania kosmetyków czy chemii, ale również funkcję lustra, jeśli w łazience mamy na lustro zbyt mało miejsca.

meble łazienkowe

Szafki wiszące pod umywalkę i szafki z lustrem do małej łazienki

W łazience przechowujemy wiele przedmiotów codziennego użytku, takich jak proszki i płyny do płukania, ale również kosmetyki i ręczniki. Potrzebne są również szafki na przybory do suszenia włosów lub ich kosmetyki. Łazienka jest miejscem przydatnym nie tylko ze względu na zaspokajanie potrzeb sanitarnych, ale również ma to być miejsce relaksu, a także praktyczne w użytkowaniu.

Świetnym rozwiązaniem są szafki łazienkowe pod umywalkę również wiszące, na które można śmiało położyć umywalkę stawianą na blat. Dzięki nim pod szafką powstaje przestrzeń, gdzie jeszcze można coś ukryć po prostu wygodnie posprzątać podłogę, ponieważ pod szafkę nie gromadzi się żaden brud. Szafki wiszące z lustrem lub słupki, a także szafki wiszące pod umywalkę są obecnie świetnie wykonane z materiałów wilgocioodpornych i doskonale wpisują się w nowoczesny styl małych, lub loftowych łazienek.

One thought on “Jak wykorzystać szafki wiszące w aranżacji łazienki?”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

20 + 9 =

Lifestyle

Opieka w Niemczech, czyli… wakacyjna praca dla studentów

Studenckie wakacje to doskonały czas, by zrobić coś dla siebie. Niektórzy wybierają zasłużony odpoczynek, a inni wykorzystują wolne miesiące, by zarobić pieniądze na wymarzone studia. Często chcieliby, tak samo jak reszta, wyruszyć na wakacje, ale sytuacja materialna im na to nie pozwala. Na szczęście jest opcja, która w pewnym stopniu pozwala pogodzić te dwie potrzeby […]

Czytaj
jak zgrzać folię domowym sposobem
Lifestyle

Jak zbudować zgrzewarkę do folii?

Czytelnik! Prosimy pamiętać, że wszelkie informacje i pomoce wprowadzone na naszej stronie nie zastąpią samodzielnej konsultacji ze fachowcem/lekarzem. Branie przykładu z treści zawartych na naszym blogu w praktyce zawsze powinno być konsultowane z profesjonalistą o odpowiednich kwalifikacjach. Redakcja i wydawcy naszego portalu nie ponoszą winy ze stosowania pomocy zamieszczanych na portalu. Aby zbudować zgrzewarkę do […]

Czytaj
klej do drewna forum stolarskie
Lifestyle

Jakie kleje najlepiej nadają się do klejonki?

Czytelnik! Prosimy pamiętać, że wszelkie dane oraz pomoce wprowadzone na naszej witrynie nie zastępują samodzielnej konsultacji ze specjalistą/profesjonalistą. Korzystanie z treści zawartych na naszym blogu w praktyce zawsze powinno być konsultowane z odpowiednio wykwalifikowanym specjalistą. Redakcja i wydawcy tego portalu nie są w żaden sposób odpowiedzialni za wykorzystanie pomocy umieszczanych na stronie. Do wyboru jest […]

Czytaj