"Dworki i hotele w woj. Wielkopolskim. Zapraszamy do zwiedzania, na imprezy i noclegi"

Dworki w naszym województwie to bogactwo polskiej tradycji i staropolskiej gościnności z europejskimi standardami. Doskonała kuchnia, niepowtarzalna zabawa i niecodzienny wypoczynek, to jedne z wielu walorów takich miejsc.

Marzyłeś kiedykolwiek o egzotyce?
Chciałbyś wyjechać daleko i zobaczyć coś innego, niż to, co bliskie i znane? Nie byłeś nigdy w Azji? Zmień to! Idealnym pomysłem dla Ciebie będzie wycieczka do Japonii! Kraj Kwitnącej Wiśni zachwyca - jest idealną destynacją dla osób, które pragną zatopić się w obcej kulturze. Wycieczki do Azji Wycieczki objazdowe są bardzo popularną formą wyjazdów wakacyjnych i całorocznych. Ostatnimi laty coraz bardziej popularne są rozmaite kierunki azjatyckie. 
Podróże do Japonii, Chin czy Wietnamu nikogo już nie dziwią
kraje te otworzyły się na turystów, a turyści je kochają za możliwość obcowania z osobliwą kulturą i tradycją. Podróże do Japonii Kraj Kwitnącej Wiśni przyciąga szczególnie osoby, które są zafascynowane kulturą sushi, zielonej herbaty, pędu technologicznego oraz duchowości, która przenika każdy aspekty życia w tym kraju. Wycieczka objazdowa po najważniejszych miejscach w Japonii będzie nie lada doświadczeniem i możliwością zobaczenia kraju z wielu perspektyw, dlatego zdecydowanie warto się na nią zdecydować. Najważniejsze atrakcje Japonii Japonia jest przepięknym krajem o wielowiekowej tradycji. Wybierając się w podróż do Japonii warto odwiedzić miejscowości takie jak: Osaka, Kioto, Nara, Miyajima, Hiroshima,Tokio, Koyasan, Kobe. Więcej szczegółów na stronie: https://exorientelux.pl/japonia/
W przerwach między zwiedzaniem warto wziąć udział w nauce gotowania w stylu japońskim, ceremonii parzenia herbaty, wykąpać się w zdrowotnych gorących źródłach, przymierzyć tradycyjne kimono czy spróbować swoich sił w trudnej sztuce japońskiej kaligrafii. Kiedy jechać do Japonii? Japonia ze względu na swój wyspowy charakter jest dobrym kierunkiem do podróży praktycznie przez cały rok. W zależności od pory, warto zaopatrzyć się w odpowiednią odzież.

Zobacz to na zdjęciach:

wycieczka do Japonii

podróże do japonii

wycieczki objazdowe