"Dworki i hotele w woj. Wielkopolskim. Zapraszamy do zwiedzania, na imprezy i noclegi"

Dworki w naszym województwie to bogactwo polskiej tradycji i staropolskiej gościnności z europejskimi standardami. Doskonała kuchnia, niepowtarzalna zabawa i niecodzienny wypoczynek, to jedne z wielu walorów takich miejsc.

Kiedy nadchodzą wakacje zastanawiamy się, gdzie wyjechać, by miło i ciekawie spędzić czas.

Oczywiście jest wiele pięknych i niezwykłych miejsc w naszym kraju, ale warto także pomyśleć o wakacjach za granicą. Wyjazdy na urlopy do różnych krajów, nie tylko europejskich, stały się bowiem ostatnio bardzo modne wśród Polaków. Często bywają nawet tańsze niż wakacje na przykład nad naszym polskim morzem. Wśród takich miejsc zasługujących na nasze zainteresowanie jest między innymi Słowenia, Grecja, Turcja, Portugalia czy Wyspy Owcze. Jest jednak kraj leżący dużo bliżej, nadający się zarówno na letni jak i zimowy wypoczynek. 

To Austria położona w samym sercu Europy. Kraj ten jest idealnym miejscem zarówno dla spragnionych mocnych wrażeń, jak i ciekawych kultury, a także miłośników wędrówek, żeglarzy i kajakarzy. Największą jednak atrakcją w tym kraju są miejsca, gdzie nigdy nie kończy się zima i na nartach można jeździć nawet w lecie. Jeżeli ktoś zastanawia się, gdzie wyjechać na narty do Austrii - oczywiście w Alpy! Warto przejrzeć strony internetowe i zapoznać się z ofertami pod hasłem "narty Austria". Znajdziemy tam opisy licznych ośrodków narciarskich w tym kraju, mapy, opisy tras, porady dotyczące między innymi popularnych potraw czy noclegów. Wśród wielu ofert noclegów warto sprawdzić noclegi w Austrii w Zillertal. 

Bardzo wysoko oceniane są tutejsze domy i apartamenty. Dolina Zillertal to malowniczy region, który pokryty jest na znacznym obszarze lodowcem, dlatego znany jest z pięknych ośrodków narciarskich. Zabytkowe tyrolskie wsie także warte są obejrzenia. Zaś miłośnicy trekkingu i alpinizmu mogą liczyć na niezapomniane przeżycia na górskich szlakach.
Więcej informacji na: http://www.narty-austria.pl

Zobacz to na zdjęciach:

noclegi w Austrii w Zillertal

gdzie wyjechać na narty do Austrii

narty Austria