"Dworki i hotele w woj. Wielkopolskim. Zapraszamy do zwiedzania, na imprezy i noclegi"

Dworki w naszym województwie to bogactwo polskiej tradycji i staropolskiej gościnności z europejskimi standardami. Doskonała kuchnia, niepowtarzalna zabawa i niecodzienny wypoczynek, to jedne z wielu walorów takich miejsc.

"Mam tak samo jak Ty, miasto moje, a w nim...".

Cudowna piosenka Czesława Niemena od lat jest ubóstwiana przez wszystkich w naszym kraju. Chyba każdy ją słyszał. W końcu mówi o najwspanialszym polskim mieście, które jest symbolem spełnionych marzeń oraz cierpienia Polaków. Pamiętamy o tym szczególnie w sierpniowym czasie, gdy co roku upamiętniamy dzień wybuchu Powstania Warszawskiego w 1944 roku. 
Właśnie dlatego warto przyjechać tu chociaż raz na jakiś czas i poczuć wspaniałą atmosferę naszej stolicy. Oczywiście najtańszą opcją nocowania poza swoim domem jest nocowanie u znajomych lub rodziny, jednak nie każdy taką posiada. Z drugiej strony czasami wolimy nie nadużywać gościnności naszych krewnych i decydujemy się na dobrej jakości hostele w Warszawie. To one udowadniają, że noclegi w Warszawie nie muszą być strasznie drogie. Ich plusem jest dobre wyposażenie, niska cena za łóżko, a jednocześnie bardzo dobra lokalizacja pomagająca w planowaniu warszawskich wypraw. 
Takie tanie noclegi kosztują około trzydziestu-czterdziestu złotych za noc jak np tutaj: http://moonhostel.pl/pl/warszawa - więc tak naprawdę jest to cena porównywalna do noclegów w innych miastach Polski. A Warszawa jest droga, o czym każdy z nas doskonale słyszał. Zarabia się tutaj więcej, jednak także więcej wydaje na przeżycie. Przeciętny nocleg w hotelu to także wydatek ponad stu złotych za noc, więc jak widać pobyt w hostelu jest najlepszym pomysłem, gdy nie mamy za dużo zasobów finansowych, a chcemy odwiedzić jedną z najpiękniejszych i najnowszych historycznie stolic europejskich.

Zobacz to na zdjęciach:

podróże

wakacje

urlop

hostel

warszawa